Úvod » Stolování » Doplňky na stůl » Natura - dochucovací sada (Ptáček)

Natura - dochucovací sada (Ptáček)

Naše cena: 612 Kč

EAN: 8691607642018

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

GLS 18. 11.

Osobní odběr Ihned

Natura - dochucovací sada (Ptáček)

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Dochucovací sada Natura v elegantním provedení. Keramické nádobky jsou zdobeny motivem ptáčků. Unikátní spojení materiálu keramiky a dřeva.

Set obsahuje solničku, pepřenku a nádoby na olej a ocet. Vše je umístěno v praktickém dřevěném stojánku. 

  • praktické hygienické použití
  • výška stojánku: 23 cm, základna 16x16 cm
  • výška solničky: 6 cm, průměr 4,5 cm
  • výška nádoby na olej: 15 cm, průměr 6 cm
Výška 23 cm
Materiál Dřevo, keramika
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.