Úvod » Čaj a káva » French press PRESSA 800 ml

French press PRESSA 800 ml

Akční sleva: 20%

Původní cena: 674 Kč

Naše cena: 539 Kč

EAN: 8691607006131

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

French press PRESSA 800 ml
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

French press PRESSA je vyrobena v kombinaci nerezové oceli a skla a lze využít na přípravu kávy i čaje.

Výhodou je snadná údržba filtru.

  • objem 800 ml
  • elegantní kombinace nerezové oceli a skla
  • silikonová rukojeť
  • snadná údržba filtru
  • možno použít na přípravu kávy i čaje 
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Orbit - džezva 4 šálky

Orbit - džezva 4 šálky
229 Kč
Skladem
SLEVA 20%
pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel